Immoclient (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (53 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Country
ja: 国

en: North
ja: 北

en: East
ja: 東

en: South
ja: 南

en: West
ja: 西

en: none
ja: なし

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Open
ja: オープン

en: Email
ja: メール

en: Year
ja: 年

en: Area
ja: エリア

en: Filter
ja: フィルター

en: Media
ja: メディア

en: Month
ja: 月

en: Price
ja: 価格

en: Customers
ja: 顧客

en: Customer
ja: 顧客

en: Fax
ja: FAX

en: Address
ja: 住所

en: General
ja: 全般

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Other
ja: その他

en: Role
ja: 役割

en: First name
ja: 名

en: Valid until
ja: 正確になるまで

en: Class
ja: クラス

en: Street
ja: 番地

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Austria
ja: オーストリア

en: Object
ja: オブジェクト

en: Basics
ja: 基本

en: Standard
ja: 標準

en: Complete
ja: 完了

en: Distance
ja: 距離

en: Services
ja: サービス

en: Available
ja: 利用可能

en: No name
ja: 名前なし

en: Flat rate
ja: 定額設定

en: Project ID
ja: プロジェクト ID

en: Kitchen
ja: キッチン＆テーブルウェア

en: Time interval
ja: 間隔
