Immoclient (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа
