Immoclient (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Open
km: បើក

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Month
km: ខែ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Austria
km: អូទ្រីស

en: Standard
km: ស្តង់ដារ
