Immoclient (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (56 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: North
kn: ಉತ್ತರ

en: Northeast
kn: ಉತ್ತರಪೂರ್ವ

en: East
kn: ಪೂರ್ವ

en: Southeast
kn: ದಕ್ಷಿಣಪೂರ್ವ

en: South
kn: ದಕ್ಷಿಣ

en: Southwest
kn: ದಕ್ಷಿಣಪಶ್ಚಿಮ

en: West
kn: ಪಶ್ಚಿಮ

en: Northwest
kn: ಉತ್ತರಪಶ್ಚಿಮ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Partial
kn: ಆಂಶಿಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Utilities
kn: ಸವಲತ್ತುಗಳು

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Austria
kn: ಆಸ್ಟ್ರಿಯಾ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Business
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Yield
kn: ಯೀಲ್ಡ್‍

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ

en: Commission
kn: ಕಮಿಶನ್

en: Tiles
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Wood
kn: ಕಾಡು

en: Bus
kn: ಬಸ್

en: Energy
kn: ಶಕ್ತಿ
