Immoclient (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Open
ku: کراوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Year
ku: ساڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Month
ku: مانگ

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Austria
ku: نەمسا

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Available
ku: هەیە
