Immoclient (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: optional
ml: വൈകല്പിക

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Austria
ml: ഓസ്ട്രിയ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
