Immoclient (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: North
mn: Хойд

en: Northeast
mn: Зүүн хойд

en: East
mn: Зүүн

en: Southeast
mn: Зүүн өмнөд

en: South
mn: Өмнөд

en: Southwest
mn: Баруун өмнөд

en: West
mn: Баруун

en: Northwest
mn: Баруун хойд

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Year
mn: Жил

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
