Immoclient (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: North
my: မြောက်

en: Northeast
my: အရှေ့မြောက်

en: East
my: အရှေ့

en: Southeast
my: အရှေ့တောင်

en: South
my: တောင်

en: Southwest
my: အနောက်တောင်

en: West
my: အနောက်

en: Northwest
my: အနောက်မြောက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Year
my: နှစ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Month
my: လ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Other
my: အခြား

en: Standard
my: စံ
