Immoclient (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Year
ne: वर्ष

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
