Immoclient (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: none
nn: ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Year
nn: År

en: Filter
nn: Filtrer

en: Month
nn: Månad

en: Price
nn: Pris

en: Address
nn: Adresse

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle

en: Class
nn: Klasse

en: City
nn: By

en: Airport
nn: Flyplass
