Immoclient (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: optional
oc: opcional

en: Currency
oc: Devisa

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Country
oc: País

en: none
oc: pas cap

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Open
oc: Dobèrt

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Year
oc: Annada

en: Filter
oc: Filtrar

en: Bar
oc: Barra

en: Media
oc: Mèdia

en: Month
oc: Mes

en: Address
oc: Adreça

en: Day
oc: Jorn

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Austria
oc: Àustria

en: Standard
oc: Estandard

en: Services
oc: Servicis

en: Available
oc: Disponible

en: No name
oc: Aucun nom

en: Project ID
oc: Id del projècte
