Immoclient (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Filter
or: ଛାଣକ
