Immoclient (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Open
os: Конд у
