Immoclient (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
