Immoclient (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Year
ps: کال

en: Area
ps: ځای

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Month
ps: میاشت

en: General
ps: ټوليز

en: Day
ps: ورځ

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه

en: Austria
ps: اتريش

en: Standard
ps: معياري

en: No name
ps: نوم نشته
