Immoclient (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Currency
pt: Moeda

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Country
pt: País

en: none
pt: nenhum

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: Open
pt: Abrir

en: Year
pt: Ano

en: Area
pt: Área

en: Filter
pt: Filtro

en: Month
pt: Mês

en: General
pt: Geral

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Other
pt: Outro

en: Role
pt: Grupo

en: Austria
pt: Áustria

en: Standard
pt: Padrão

en: No name
pt: Sem nome

en: Time interval
pt: Intervalo de tempo
