Immoclient (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (70 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: optional
ru: опционально

en: Currency
ru: Валюта

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Country
ru: Страна

en: North
ru: Северный

en: Northeast
ru: Северо-восточный

en: East
ru: Восточный

en: Southeast
ru: Юго-восточный

en: South
ru: Южный

en: Southwest
ru: Юго-западный

en: West
ru: Западный

en: Northwest
ru: Северо-западный

en: none
ru: нет

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Open
ru: Открыть

en: Year
ru: Год

en: Area
ru: Область

en: Contacts
ru: Контакты

en: Filter
ru: Фильтр

en: Bar
ru: Полоса

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Month
ru: Месяц

en: Price
ru: Цена

en: Customers
ru: Покупатели

en: Customer
ru: Покупатель

en: Fax
ru: Факс

en: Address
ru: Адрес

en: General
ru: Общий

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Other
ru: Другое

en: Role
ru: Роль

en: First name
ru: Имя

en: Class
ru: Класс

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Austria
ru: Австрия

en: Object
ru: Объект

en: Basics
ru: Базовые

en: Ground
ru: Местность

en: Standard
ru: Стандарт

en: Complete
ru: Завершён

en: Yield
ru: Количество порций (чашек, булочек...)

en: Distance
ru: Расстояние

en: Services
ru: Службы

en: Available
ru: Доступно

en: No name
ru: Без имени

en: Seller
ru: Продавец

en: VAT
ru: НДС

en: Tube
ru: Труба

en: Flat rate
ru: Стандартная ставка

en: Commission
ru: Комиссия

en: Street number
ru: Номер улицы

en: Airport
ru: Аэропорт

en: Bus
ru: Автобус

en: Parking
ru: Парковка

en: Save project
ru: Сохранить проект

en: Deposit
ru: Пополнение

en: Update project
ru: Обновить проект

en: Smartphone
ru: Смартфон

en: Time interval
ru: Интервал времени
