Immoclient (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: optional
si: විකල්පමය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
