Immoclient (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: optional
sk: voliteľné

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Country
sk: Krajina

en: North
sk: Sever

en: Northeast
sk: Severovýchod

en: East
sk: Východ

en: Southeast
sk: Juhovýchod

en: South
sk: Juh

en: Southwest
sk: Juhozápad

en: West
sk: Západ

en: Northwest
sk: Severozápad

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Open
sk: Otvorené

en: Email
sk: E-mail

en: Year
sk: Rok

en: Area
sk: Oblasť

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Media
sk: Médiá

en: Month
sk: Mesiac

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customer
sk: Zákazník

en: Address
sk: Adresa

en: General
sk: Všeobecné

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Class
sk: Trieda

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Standard
sk: Štandardná

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Yield
sk: Výnos

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Services
sk: Služby

en: Available
sk: Dostupné

en: No name
sk: Bez názvu

en: VAT
sk: DPH

en: Flat rate
sk: Jednotná sadzba
