Immoclient (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Open
sl: Odprto

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Price
sl: Cena

en: General
sl: Splošno

en: Week
sl: Teden

en: Austria
sl: Avstrija

en: Standard
sl: Standardni
