Immoclient (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: none
sq: asnjë

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër
