Immoclient (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
