Immoclient (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: optional
ta: ஏதாவது

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Country
ta: நாடு

en: North
ta: வடக்கு

en: Northeast
ta: வடகிழக்கு

en: East
ta: கிழக்கு

en: Southeast
ta: தென்கிழக்கு

en: South
ta: தெற்கு

en: Southwest
ta: தென்மேற்கு

en: West
ta: மேற்கு

en: Northwest
ta: வடமேற்கு

en: none
ta: இல்லை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Open
ta: திற

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Year
ta: வருடம்

en: Area
ta: பரப்பு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Month
ta: மாதம்

en: General
ta: பொது

en: Day
ta: நாள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Austria
ta: ஆஸ்திரியா

en: Standard
ta: தரமானது

en: No name
ta: பெயரில்லை
