Immoclient (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: none
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Open
th: เปิด

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Year
th: ปี

en: Media
th: สื่อ

en: Month
th: เดือน

en: Price
th: ราคา

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Fax
th: โทรสาร

en: Address
th: ที่อยู่

en: General
th: ทั่วไป

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Other
th: อื่นๆ

en: First name
th: ชื่อ

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Business
th: ธุรกิจ

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Complete
th: เสร็จ

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Tel
th: โทรศัพท์
