Immoclient (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Year
ug: يىل

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Month
ug: ئاي

en: Address
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Day
ug: كۈن

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Basics
ug: ئاساسلىق بىلىملەر
