Immoclient (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (91 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: optional
uk: необов'язково

en: Currency
uk: Валюта

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Country
uk: Країна

en: North
uk: Північний

en: Northeast
uk: Північно-східний

en: East
uk: Схід

en: Southeast
uk: Південно-східний

en: South
uk: Південь

en: Southwest
uk: Південно-західний

en: West
uk: Захід

en: Northwest
uk: Північно-західний

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Open
uk: Відкрито

en: Partial
uk: Часткова

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Year
uk: Рік

en: Area
uk: Область

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Contacts
uk: Контакти

en: Filter
uk: Фільтр

en: Bar
uk: Смуга

en: Media
uk: Медіа

en: Month
uk: Місяць

en: Price
uk: Ціна

en: Customers
uk: Покупці

en: Customer
uk: Покупець

en: Fax
uk: Факс

en: Address
uk: Адреса

en: General
uk: Загальне

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Other
uk: Інше

en: Role
uk: Роль

en: First name
uk: Ім’я

en: Class
uk: Клас

en: Street
uk: Вулиця

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Austria
uk: Австрія

en: Object
uk: Об'єкт

en: Basics
uk: Основні

en: Business
uk: Бізнес

en: Ground
uk: Земля

en: Standard
uk: Стандарт

en: Complete
uk: Завершене

en: Yield
uk: Дохід

en: Distance
uk: Відстань

en: Services
uk: Служби

en: Available
uk: Доступно

en: No name
uk: Без імені

en: Seller
uk: Продавець

en: VAT
uk: ПДВ

en: Tube
uk: Труба

en: Flat rate
uk: Стандартна ставка

en: Centre
uk: Центральний регіон

en: Mr
uk: Пан

en: Mrs
uk: Пані

en: Commission
uk: Комісія

en: Tiles
uk: Черепиця

en: Beach
uk: Пляж

en: Wood
uk: Дерево

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Kitchen
uk: Кухня

en: Street number
uk: Номер вулиці

en: Employee
uk: Співробітник

en: Airport
uk: Аеропорт

en: Energy
uk: Енергія

en: Camera
uk: Камера

en: Save project
uk: Зберегти проект

en: Lake
uk: Озеро

en: Deposit
uk: Поповнення

en: Elevator
uk: Ліфт

en: Floor
uk: Підлога

en: Update project
uk: Оновити проект

en: Window
uk: Вікно

en: Smartphone
uk: Смартфон

en: P.O. Box
uk: Абонентська скринька

en: Town/City
uk: Місто

en: Time interval
uk: Інтервал часу

en: Areas
uk: Ділянки
