Immoclient (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: optional
ur: اختیاری

en: Currency
ur: کرنسی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر
