Immoclient (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (61 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: optional
vi: tùy chọn

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Country
vi: Quốc gia

en: North
vi: Bắc

en: Northeast
vi: Đông Bắc

en: East
vi: Đông

en: Southeast
vi: Đông Nam

en: South
vi: Nam

en: Southwest
vi: Tây Nam

en: West
vi: Tây

en: Northwest
vi: Tây Bắc

en: none
vi: không có

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Name
vi: Tên

en: Open
vi: Mở

en: Partial
vi: Một phần

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Year
vi: Năm

en: Area
vi: Diện tích

en: Utilities
vi: Tiện ích

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Filter
vi: Lọc

en: Bar
vi: Thanh

en: Media
vi: Phương tiện

en: Month
vi: Tháng

en: Price
vi: Giá

en: Customers
vi: Khách hàng

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Fax
vi: Điện thư

en: Address
vi: Địa chỉ

en: General
vi: Tổng quát

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Other
vi: Khác

en: Role
vi: Vai trò

en: First name
vi: Tên

en: Class
vi: Lớp

en: Street
vi: Đường

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Object
vi: Đối tượng

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Available
vi: Có sẵn

en: No name
vi: Không tên

en: Tiles
vi: Đã lát

en: Wood
vi: Gỗ

en: Current value
vi: Giá trị hiện có

en: Energy
vi: Năng lượng

en: Camera
vi: Máy ảnh

en: Elevator
vi: Thang máy

en: Window
vi: Cửa sổ
