Immoclient (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Filter
am: ማጣሪያ
