Immoclient (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: optional
ar: اختياري

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: none
ar: لا شيء

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Open
ar: مفتوح

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Year
ar: السنة

en: Area
ar: مجال

en: Filter
ar: انتقاء

en: Media
ar: ميديا

en: Month
ar: بالشهر

en: Price
ar: السعر

en: Address
ar: العنوان

en: General
ar: عام

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Austria
ar: النمسا

en: Standard
ar: معياري

en: Complete
ar: تام

en: Available
ar: متوفّر

en: No name
ar: لا يوجد اسم
