Immoclient (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: ID
az: İD

en: Year
az: İl

en: Area
az: Sahə

en: Month
az: Ay

en: General
az: Əsas

en: Day
az: Gün

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Austria
az: Avstriya

en: Standard
az: Standart

en: Available
az: Mövcuddur

en: No name
az: Ad yoxdur
