Immoclient (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Open
be: Адкрыць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Year
be: Год

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Month
be: Месяц

en: General
be: Агульны

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Austria
be: Аўстрыя

en: Standard
be: Стандарт
