Immoclient (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: none
bo: མེད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Year
bo: ལོ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Day
bo: ཉིན

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Austria
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་རི་ཡ།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: No name
bo: མིང་མེད
