Immoclient (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: optional
eu: aukerakoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Country
eu: Herria

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Open
eu: Ireki

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Year
eu: Urtea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Month
eu: Hilabetea

en: Address
eu: Helbidea

en: General
eu: Orokorra

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Standard
eu: Estandar

en: Complete
eu: Eginda

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Available
eu: Gaituta

en: No name
eu: Izenik ez
