Immoclient (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Open
gl: Aberta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Year
gl: Ano

en: Area
gl: Área

en: Filter
gl: Filtro

en: Media
gl: Medios

en: Month
gl: Mes

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Address
gl: Enderezo

en: General
gl: Xeral

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Class
gl: Clase

en: Postal code
gl: Código postal

en: Standard
gl: Estándar

en: Complete
gl: Completa

en: Services
gl: Servizos

en: Available
gl: Dispoñible

en: No name
gl: Sen nome

en: VAT
gl: IVA
