Immoclient (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: optional
hr: opcionalno

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: North
hr: Sjever

en: Northeast
hr: Sjeveroistok

en: East
hr: Istok

en: Southeast
hr: Jugoistok

en: South
hr: Jug

en: Southwest
hr: Jugozapad

en: West
hr: Zapad

en: Northwest
hr: Sjeverozapad

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Open
hr: Otvoreno

en: Email
hr: E-pošta

en: Year
hr: Godina

en: Area
hr: Područje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Media
hr: Mediji

en: Month
hr: Mjesec

en: Price
hr: Cijena

en: Customers
hr: Kupci

en: Customer
hr: Kupac

en: Address
hr: Adresa

en: General
hr: Općenito

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Other
hr: Ostalo

en: Role
hr: Uloga

en: Austria
hr: Austrija

en: Standard
hr: Standardno

en: Commission
hr: Provizija
