Immoclient (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Open
jv: Dibuka

en: Year
jv: Tahun

en: Filter
jv: Saring

en: Month
jv: Wulan

en: General
jv: Umum

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: Standard
jv: Standar
