Immoclient (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: none
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Open
ka: ღია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Year
ka: წელი

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Month
ka: თვე

en: General
ka: ზოგადი

en: Day
ka: დღე

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: Austria
ka: ავსტრია
