Immoclient (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: North
lt: Šiaurės

en: Northeast
lt: Šiaurės rytų

en: East
lt: Rytų

en: Southeast
lt: Pietryčių

en: South
lt: Pietų

en: Southwest
lt: Pietvakarių

en: West
lt: Vakarų

en: Northwest
lt: Šiaurės vakarų

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Open
lt: Atvira

en: Email
lt: El. paštas

en: Year
lt: Metai

en: Area
lt: Plotas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Month
lt: Mėnesis

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Customer
lt: Klientas

en: Address
lt: Adresas

en: General
lt: Bendras

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Class
lt: Klasė

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Austria
lt: Austrija

en: Standard
lt: Standartinis

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Tube
lt: Tūba

en: Flat rate
lt: Tarifas
