Immoclient (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Country
lv: Valsts

en: North
lv: Ziemeļi

en: Northeast
lv: Ziemeļaustrumi

en: East
lv: Austrumi

en: Southeast
lv: Dienvidaustrumi

en: South
lv: Dienvidi

en: Southwest
lv: Dienvidrietumi

en: West
lv: Rietumi

en: Northwest
lv: Ziemeļrietumi

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Open
lv: Atvērts

en: Email
lv: E-pasts

en: Year
lv: Gads

en: Area
lv: Apgabals

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Media
lv: Multivide

en: Month
lv: Mēnesis

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: Customer
lv: Klients

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: General
lv: Galvenie

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Austria
lv: Austrija

en: Standard
lv: Standarta

en: Available
lv: Pieejams

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: VAT
lv: PVN

en: Price excl. VAT
lv: Cena bez PVN
