Immoclient (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: optional
mr: पर्यायी

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Country
mr: देश

en: North
mr: उत्तर

en: Northeast
mr: उत्तरपूर्व

en: East
mr: पूर्व

en: Southeast
mr: दक्षिण पूर्व

en: South
mr: दक्षिण

en: Southwest
mr: दक्षिण पश्चिमी

en: West
mr: पश्चिम

en: Northwest
mr: उत्तरपश्चिम

en: none
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Year
mr: वर्ष

en: Filter
mr: गाळणी

en: Month
mr: महिना

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Address
mr: पत्ता

en: General
mr: साधारण

en: Day
mr: दिवस

en: Sea
mr: समुद्र
