Immoclient (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: optional
pl: opcjonalne

en: Currency
pl: Waluta

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Country
pl: Państwo

en: North
pl: północ

en: Northeast
pl: północno-wschodni

en: East
pl: wschodni

en: Southeast
pl: południowo-wschodni

en: South
pl: południowy

en: Southwest
pl: południowo-zachodni

en: West
pl: zachodni

en: Northwest
pl: północno-zachodni

en: none
pl: brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Open
pl: Otwarte

en: Partial
pl: Częściowe:

en: Year
pl: Rok

en: Area
pl: Obszar

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Filter
pl: Filtr

en: Bar
pl: Słupek

en: Month
pl: Miesiąc

en: Price
pl: Cena

en: Customers
pl: Klienci

en: Customer
pl: Klient

en: Fax
pl: Faks

en: Address
pl: Adres

en: General
pl: Ogólne

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: First name
pl: Imię

en: Class
pl: Klasa

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Object
pl: Obiekt

en: Basics
pl: Ogólne

en: Standard
pl: Standardowe

en: Complete
pl: Zakończone

en: Distance
pl: Odległość

en: Services
pl: Serwisy

en: Available
pl: Dostępne

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Flat rate
pl: Ustalona stawka

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Price excl. VAT
pl: Cena bez VAT

en: Employee
pl: Pracownik

en: Airport
pl: Lotnisko

en: Bus
pl: Autobus

en: Energy
pl: Energia

en: Floor
pl: Piętro

en: Building type
pl: Typ budynku

en: P.O. Box
pl: Skrzynka pocztowa

en: Town/City
pl: Miasto

en: Save contact
pl: Zapisz kontakt

en: Time interval
pl: Interwał czasowy

en: Estate
pl: Osiedle
