Immoclient (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (48 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Country
ro: Ţară

en: North
ro: Nord

en: Northeast
ro: Nord-est

en: East
ro: Est

en: Southeast
ro: Sud-est

en: South
ro: Sud

en: Southwest
ro: Sud-vest

en: West
ro: Vest

en: Northwest
ro: Nord-vest

en: none
ro: nimic

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Open
ro: Deschideți

en: Email
ro: email

en: Year
ro: Anul

en: Area
ro: Zonă

en: Contacts
ro: Contacte

en: Filter
ro: Filtru

en: Month
ro: Lună

en: Price
ro: Preţ

en: Customers
ro: Clienţi

en: Customer
ro: Client

en: Address
ro: Adresă

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Other
ro: Altele

en: Role
ro: Rol

en: First name
ro: Prenume

en: Class
ro: Clasă

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Complete
ro: Finalizat

en: Services
ro: Servicii

en: Available
ro: Disponibil

en: No name
ro: Fără nume

en: VAT
ro: TVA

en: Tube
ro: Tub

en: Time interval
ro: Interval de timp
