Immoclient (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (60 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: optional
sv: valfri

en: Currency
sv: Valuta

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Country
sv: Land

en: North
sv: Nord

en: Northeast
sv: Nordost

en: East
sv: Öst

en: Southeast
sv: Sydost

en: South
sv: Syd

en: Southwest
sv: Sydväst

en: West
sv: Väst

en: Northwest
sv: Nordväst

en: none
sv: ingen

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Open
sv: Öppen

en: Email
sv: E-post

en: Year
sv: År

en: Area
sv: Område

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Filter
sv: Filtrera

en: Month
sv: Månad

en: Price
sv: Pris

en: Customers
sv: Kunder

en: Customer
sv: Kund

en: Address
sv: Adress

en: General
sv: Allmän

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Other
sv: Övriga

en: Role
sv: Roll

en: First name
sv: Förnamn

en: Class
sv: Klass

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Austria
sv: Österrike

en: Object
sv: Objekt

en: Complete
sv: Slutförd

en: Distance
sv: Distans

en: Services
sv: Tjänster

en: Available
sv: Tillgänglig

en: No name
sv: Inget namn

en: Seller
sv: Säljare

en: VAT
sv: Moms

en: Price with VAT
sv: Pris inklusive moms

en: Tube
sv: Tunnelbana

en: Flat rate
sv: Enhetsporto

en: Tax ID
sv: Org.nummer

en: Save project
sv: Spara projekt

en: Town/City
sv: Stad/Ort

en: Time interval
sv: Tidsintervall

en: Areas
sv: Områden
