Immoclient (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: optional
te: ఐచ్చికం

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Country
te: దేశం

en: North
te: ఉత్తర

en: Northeast
te: ఈశాన్య

en: East
te: తూర్పు

en: Southeast
te: ఆగ్నేయ

en: South
te: దక్షిణ

en: Southwest
te: నైరుతి

en: West
te: పశ్చిమ

en: Northwest
te: వాయువ్య

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Open
te: తెరువు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Month
te: నెల

en: Address
te: చిరునామా

en: General
te: సాధారణ

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Other
te: ఇతర

en: Role
te: పాత్ర

en: City
te: నగరం

en: Austria
te: ఆస్ట్రియా

en: Current value
te: ప్రస్తుత విలువ
