Import CSV Data (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Other
da: Anden
