Import CSV Data (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Other
el: Άλλο
