Import CSV Data (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Filter
et: Filtreeri

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu
