Import CSV Data (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Filter
eu: Iragazkia

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Other
eu: Bestea
