Import CSV Data (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Filter
gl: Filtro

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro
